Arne Fustan Turquoise 2701
Arne Fustan Turquoise 2701
Arne Fustan Turquoise 2701
Arne Fustan Turquoise 2701
Arne Fustan Turquoise 2701

desire

Arne Fustan Turquoise 2701

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €55
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustani Arne Turquiose 

Dëshmia më e mirë se "chiffon" mund të vishet jo vetëm në verë, por edhe në vjeshtë e dimër, sjell lule verore me frymëzim nga një mijë e një nuanca blu. Fustani  Arne, i cili ka  një dizajn të jashtëzakonshëm me dekoltenë e tij katrore, duket se do të sjellë elegancën tuaj në plan të parë me rripin e saj prej pëlhure delikate në pjesën e belit dhe detajin e mëngëve balon.


Veçoritë e produktit

  • Astari: 100% Viskozë
  • Modeli: Model normal
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjurit
  • Lloji i mëngës: Mëngë balon
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Dizajni: Lule
  • Lloji i jakës: Jakë katrore
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Poliester
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com