Arya Xhaketë Lemon Jakne
Arya Xhaketë Lemon Jakne
Arya Xhaketë Lemon Jakne
Arya Xhaketë Lemon Jakne

desire

ARYA XHAKETË LEMON

Çmimi €159,90 Çmimi pas zbritjes €84,90
Çmimi për copë  per 
46% Zbritje
Ju Kurseni €75
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave

Xhaketë me kapuç me mbyllje zinxhiri,mëngë të gjata, mëngët me shirita dhe me butona, rrip beli të rregullueshëm dhe me xhepa anash.

Udhezuesi i Permasave - Size Guide