Astrid Sport Fustan Rozë 0038
Astrid Sport Fustan Rozë 0038
Astrid Sport Fustan Rozë 0038
Astrid Sport Fustan Rozë 0038

desire

Astrid Sport Fustan Rozë 0038

Çmimi €96,90 Çmimi pas zbritjes €64,90
Çmimi për copë  per 
33% Zbritje
Ju Kurseni €32
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Astrid Sport Fustan Rozë

Sidomos pas një seance ushtrimesh intensive, kur dëshironi të vishni diçka të lehtë, të ngrohtë dhe komode, fustani me tuta Astrid është ndër zgjedhjet e preferuara të brezit të ri me dizajnin e tij më të fundit në trend. Fustani Astrid është ideal për një stil rinor dhe dinamik me gjatësinë e tij deri tek gjuri, pëlhurën me cilësi të lartë dhe jakën e detajuar futuriste prej argjendi!

Karakteristikat e produktit

 • Modeli: Model i rehatshëm
 • Gjatësia e modelit: Mbi gju
 • Lloji i mëngëve: Mëngë Raglan
 • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
 • Lloji i jakës: Jaka Crew
  Materiali
  • 51% Poliestër
  • 44% Rajon
  • 5% Elastan
  Tabela e masave

  Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

  Udhezuesi i Permasave - Size Guide

  403

  Access Denied

  You do not have permission to view this page

  Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

  TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
  none
  none
  none
  none
  desire-in-line.myshopify.com