Axelle Pantallona Kafe & Stone 1383
Axelle Pantallona Kafe & Stone 1383
Axelle Pantallona Kafe & Stone 1383
Axelle Pantallona Kafe & Stone 1383

desire

Axelle Pantallona Kafe & Stone 1383

Çmimi €76,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
35% Zbritje
Ju Kurseni €27
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Axelle Pantallona Kafe & Stone

Një artikull i domosdoshëm në garderobën e çdo femre: Pantallona plaid me prerje klasike. Ju gjithashtu mund të shijoni këtë model të përjetshëm me setrën Axelle. Modelet plaid, të dominuara nga tonet gri dhe mustardë, vijnë së bashku me detajin elegant të rripit të lëkurës, duke krijuar një harmoni të përsosur. Modeli i hollë dhe i rehatshëm i pantallonave ju shoqëron në mënyrë perfekte në nxitimin tuaj të përditshëm.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Modeli: Plaid
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Button - Hook
  • Lloji i këmbës: Standard
Materiali
  • 65% Poliestër
  • 32% Viskozë
  • 2% Elastane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com