Bens Fund I Bardhë 0964
Bens Fund I Bardhë 0964
Bens Fund I Bardhë 0964
Bens Fund I Bardhë 0964

desire

Bens Fund I Bardhë 0964

Çmimi €72,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
45% Zbritje
Ju Kurseni €33
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bens Fund I Bardhë

Bëhuni gati të jeni ikona e modës së zyrës me fundin Bens. Ky mini fund, i cili paraqet modelin klasik me një perspektivë krejt të re, është një kandidat për të qenë ylli i kombinimeve vjeshtë-dimër me modelin e tij të hollë dhe pëlhurën e përzier pambuku. Ky fund asimetrik në stilin mbështjellës paraqet një qëndrim modern dhe të lezetshëm falë butonave maksimalistë të artë që shkojnë deri në fund.

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% viskozë
  • Modeli: Slim Fit
  • Madhësia e modelit: Madhësia e vogël
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 56% Pambuk
  • 34% Poliestër
  • 10% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com