Bens Fustan I Bardhë 2714
Bens Fustan I Bardhë 2714
Bens Fustan I Bardhë 2714
Bens Fustan I Bardhë 2714
Bens Fustan I Bardhë 2714

desire

Bens Fustan I Bardhë 2714

Çmimi €114,90 Çmimi pas zbritjes €89,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bens Fustan I Bardhë 

Fustani Bens është këtu me përmbajtjen e tij prej pambuku dhe mëngët e viskozës! I dizajnuar me një mbyllje të fshehur me zinxhir në pjesën e pasme, ky mini fustan pambuku përqafon butësisht trupin tuaj. Ky produkt, në të cilin viskoza e përdorur në mëngët është edhe në fyt, mund të jetë pjesë e veshjes tuaj në çdo ditë që dëshironi të jeni me stil. Fokusin mund ta ndryshoni duke e kompletuar fustanin Bens me çizme dhe thjeshtësinë mund ta zgjidhni duke e veshur me të sheshta me stil.

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% viskozë
  • Modeli: Slim Fit
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 56% Pambuk
  • 34% Poliestër
  • 10% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide