Bens Setër E Bardhë 0911
Bens Setër E Bardhë 0911
Bens Setër E Bardhë 0911
Bens Setër E Bardhë 0911
Bens Setër E Bardhë 0911
Bens Setër E Bardhë 0911
Bens Setër E Bardhë 0911

desire

Bens Setër E Bardhë 0911

Çmimi €152,90 Çmimi pas zbritjes €84,90
Çmimi për copë  per 
44% Zbritje
Ju Kurseni €68
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bens Setër E Bardhë

Xhaketa Bens, e cila energjizohet nga xhufkat e shkurtra që kalojnë përgjatë xhepave dhe jakës, do t'i shtojë një atmosferë ndryshe kombinimit tuaj. Ju mund ta përdorni këtë xhaketë pambuku, e cila është dizenjuar si një jakë për meshkuj dhe gjatësi standarde, me mbyllje me butona përpara, si kombinim me një fund të shkurtër nga e njëjta seri, ose mund ta kombinoni me xhinset tuaja të ngushta të ndryshme.

Karakteristikat e produktit

  • Astar: 100% poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i mbylljes: Butona
Materiali
  • 56% Pambuk
  • 34% Poliestër
  • 10% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com