Berthy Fustan I Kaltër
Berthy Fustan I Kaltër
Berthy Fustan I Kaltër
Berthy Fustan I Kaltër

desire

Berthy Fustan I Kaltër

Çmimi €97,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
49% Zbritje
Ju Kurseni €48
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Perspective tregon ndikimet e saj moderne të artit me këtë mini fustan të modeluar, të kompletuar me një detaj të lartë të qafës dhe rripit. Mëngët e gjata kundërpeshojnë gjatësinë deri te kofshët, një stil i përjetshëm i punuar nga pëlhura luksoze të lehta. Modelet abstrakte e bëjnë këtë veshje mini aq të përshtatshme për një thirrje zoom ose një rast të veçantë, ndërsa përfundimi i saj pluskues kërkon të shoqërohet me çizme kyçesh për një kombinim të përsosur.

  • Jakë Të Lartë
  • Material Blu Abstraktë
  • Regular Fit
  • Gjatësi Deri Te Gjuri
  • Mëngë Të Gjata
  • Modelja është 1.78m, ka veshë masën 36
Materiali
  • 100% Poliestër

    Larje Në Makinè E Ftohtë, Delikate. Pastrim Kimik, Çdo Kemikal Perpos Trichloroethylene.
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide