Bram Xhaketë Camel 0288
Bram Xhaketë Camel 0288
Bram Xhaketë Camel 0288
Bram Xhaketë Camel 0288

desire

Bram Xhaketë Camel 0288

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
54% Zbritje
Ju Kurseni €65
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Xhaketa Bram Camel

E bërë tërësisht prej pëlhure pambuku, Xhaketa Bram ulet në bel falë rrudhave të saj të gjera në të dy anët. Ky "mantil" i shkurtër e dizajnuar me mëngë të ulëta dhe jakë meshkuj me gjoks të dyfishtë, mbyllet në pjesën e përparme me dy kapëse. Ju mund ta kombinoni këtë xhaketë me stil me lloje të ndryshme xhinsesh dhe një bluzë të shkurtër, duke e bërë atë një pjesë të domosdoshme të stilit tuaj të përditshëm.


Veçoritë e produktit

  • Modeli: Model normal
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë për burra
  • Lloji i mbylljes: Kapet
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com