Brigitte Fustan Kaltër e Mbyllët 2708
Brigitte Fustan Kaltër e Mbyllët 2708
Brigitte Fustan Kaltër e Mbyllët 2708
Brigitte Fustan Kaltër e Mbyllët 2708

desire

Brigitte Fustan Kaltër e Mbyllët 2708

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €74,90
Çmimi për copë  per 
31% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustani Brigitte I Kaltër E Mbyllët Me Vija Të Bardha

Tani është koha për të rinovuar gardërobën tuaj të zyrës vjeshtore & dimërore. Ky fustan blu i errët me vija të holla të bardha dhe një temë marine është një nga përfaqësuesit më elegant të stilit tuaj të zyrës me fundin laps dhe modelin e jakës gjysmë të ngritur. Ju mund të krijoni një kombinim unik duke kurorëzuar veshjen slim fit.


Veçoritë e produktit

  • Modeli: Slim Fit
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjurit
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e shkurtër
  • Modeli: me vija
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 64% Poliestër
  • 34% Viskozë
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com