Brigitte Pantallona Kaltër e Mbyllët 1390
Brigitte Pantallona Kaltër e Mbyllët 1390
Brigitte Pantallona Kaltër e Mbyllët 1390
Brigitte Pantallona Kaltër e Mbyllët 1390
Brigitte Pantallona Kaltër e Mbyllët 1390

desire

Brigitte Pantallona Kaltër e Mbyllët 1390

Çmimi €75,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
47% Zbritje
Ju Kurseni €36
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Pantallonat Brigitte  Kaltër E Mbyllët Me Vija Të Bardha

Të përjetshme, klasike, minimale: takohuni me pantallonat Brigitte. Pantallonat Brigitte, një nga përfaqësuesit më elegante të stilit detar, premtojnë rehati maksimale gjatë gjithë ditës me tiparin e këmbës  tub dhe një përshtatje të rehatshme që nuk e shtrëngon trupin. Të dizajnuara veçanërisht për të krijuar kombinime të këndshme me të kuqe dhe të bardha, këto pantallona me këmbë të drejta ju lejojnë të krijoni një stil të klasit të parë duke përfituar nga lëvizja e vijave të holla të bardha mbi të.


Veçoritë e produktit

  • Modeli: Model normal
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Modeli: me vija Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton -
  • Ngjitës Lloji i këmbës: Këmbë e drejtë
Materiali
  • 64% Poliestër
  • 34% Viskozë
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com