Brigitte Setër Kaltër e Mbyllët 0902
Brigitte Setër Kaltër e Mbyllët 0902
Brigitte Setër Kaltër e Mbyllët 0902
Brigitte Setër Kaltër e Mbyllët 0902
Brigitte Setër Kaltër e Mbyllët 0902

desire

Brigitte Setër Kaltër e Mbyllët 0902

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
53% Zbritje
Ju Kurseni €70
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Setra Brigitte  Kaltër E Mbyllët Me Vija Të Bardha

Stil, klasike, cilësore: takohuni me setrën Brigitte. Stili detar, të cilen çdo grua biznesi duhet ta provojë në stilin e zyrës që vjen së bashku me cilësinë dhe simbolikën e xhaketës Brigitte, duke ju ndihmuar të krijoni kombinime të nivelit të lartë. Kjo xhaketë, të cilën mund ta kombinoni me pantallonat Brigitte të së njëjtit koleksion për të krijuar një ansambël të përsosur, ju lejon të ruani elegancën tuaj në çdo mjedis që futeni me përshtatjen e saj të rehatshme.


Veçoritë e produktit

  • Astar: 100% Poliestër
  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: me vija
  • Lloji i mbylljes: Butona
Materiali
  • 64% Poliestër
  • 34% Viskozë
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com