Britt Pantallona Indigo & Bezhë 1416
Britt Pantallona Indigo & Bezhë 1416
Britt Pantallona Indigo & Bezhë 1416
Britt Pantallona Indigo & Bezhë 1416

desire

Britt Pantallona Indigo & Bezhë 1416

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €40
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Britt Pantallona Indigo & Bezhë

Nga rrotullimi i veshjeve tuaja në zyrë deri tek modifikimi i veshjeve të rastit, këto pantallona Britt ofrojnë një tërheqje të pamohueshme elegante. të përjetshme, falë rrobaqepësisë së tyre të patëmetë dhe printimit me kuadrate, stili unifikohet nga një këmbë elegante e prerë drejt duke arritur një pamje të freskët dhe moderne.
Të përshtatura për një siluetë të hollë nga një përzierje leshi italian dhe të përshtatura me një bel të lartë të përshtatur nga xhepa. Kombino me setrën Britt.
 

Materiali
  • 63% Poliestër
  • 34% Viskozë
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com