Çantë Bezhë 0175
Çantë Bezhë 0175
Çantë Bezhë 0175
Çantë Bezhë 0175

desire

Çantë Bezhë 0175

Çmimi €77,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €18
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Çantë Bezhë

Kjo çantë, mishërimi i fisnikërisë, është projektuar me kujdes për të provuar stilin tuaj në çdo mënyrë. Është e mundur të kombinoni këtë çantë me fije tërheqëse, me xhinset ose pantallonat tuaja të stilit të ndryshëm me ndarjet e saj të përshtatshme, sipërfaqen me teksturë dhe dorezën me madhësi ideale. Blini tani këtë çantë, e cila mund t'ju mbaj me lehtësi sendet tuaja personale, dhe plotësoni stilin tuaj në mënyrën më elegante!
 

Materiali
  • 100% Lëkurë Artificiale
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com