Çantë  E Zezë 0170
Çantë  E Zezë 0170
Çantë  E Zezë 0170
Çantë  E Zezë 0170
Çantë  E Zezë 0170

desire

Çantë E Zezë 0170

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €63,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €16
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Çantë  E Zezë

Këtë çantë, e cila është plotësuese e stileve sportive, mund ta përdorni lehtësisht me veshjet tuaja të përditshme. Kjo çantë me shkëlqim me mbyllje zinxhir është jashtëzakonisht e dobishme me rripin e saj me madhësi mesatare dhe vëllimin e madh të brendshëm. Ju mund t'i vendosni lehtësisht sendet tuaja personale në këtë produkt dhe mund ta përdorni edhe nën krahë. Kjo çantë duket e shkëlqyeshme me një xhup të madh dhe geta.
 

Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com