Çantë Terrakota 0171
Çantë Terrakota 0171
Çantë Terrakota 0171
Çantë Terrakota 0171
Çantë Terrakota 0171

desire

Çantë Terrakota 0171

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €63,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €16
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Çantë Terrakota

Çantë krahu me një përzierje lëkure artificiale dhe pëlhurë tweed. Detaje e sistemit me kyçje metalike, rrip zinxhiri metalik, 3 ndarje brenda Gjerësia: 25 cm Lartësia: 16 cm Gjerësia: 12 cm Gjatësia e zinxhirit: 120 cm
 

Materiali
  • 100% Lëkurë Vegane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com