Caro Bluzë Shumë Ngjyrshe 2553
Caro Bluzë Shumë Ngjyrshe 2553
Caro Bluzë Shumë Ngjyrshe 2553

desire

Caro Bluzë Shumë Ngjyrshe 2553

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
62% Zbritje
Ju Kurseni €50
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bluza Caro Shumë Ngjyrëshe

E lehtë, e rehatshme, moderne: Përshëndetni bluzën Caro. Kjo bluzë e rehatshme me patern, në të cilën paternet e përziera etnike kërcejnë në harmoni të përsosur, siguron rehati maksimale me pëlhurën e saj 100% pambuku. Dizajni i përparmë me butona dhe mëngë të gjata e bën bluzën Caro ideale veçanërisht për mbrëmjet e ftohta të vjeshtës. Ju mund të reflektoni stilin tuaj bohem me modelin e bluzës Caro dhe të përshtateni me trendet e periudhës në mënyrën më të mirë.


Veçoritë e produktit

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: Plaid
  • Lloji i jakës: Jakë V
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com