Caro Fustan Shumë Ngjyrësh 2719
Caro Fustan Shumë Ngjyrësh 2719
Caro Fustan Shumë Ngjyrësh 2719
Caro Fustan Shumë Ngjyrësh 2719

desire

Caro Fustan Shumë Ngjyrësh 2719

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
54% Zbritje
Ju Kurseni €60
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustani Caro Shumë Ngjyrësh

Ata që janë të mërzitur me fustanat formal, klasike dhe të zakonshme e gjejnë lëvizshmërinë që kërkojnë me një fustan Caro. Fustani Caro, i cili është një kandidat për të qenë një nga përfaqësuesit më pohues të elegancës bohemiane, është ideal për përdorim të përditshëm me rripin e tij maksimalist prej lëkure, modelet me vija të dominuara nga frymëzimet retro dhe të çarat modeste. Ju mund të zbuloni shpirtin e cilësisë së mirë brenda jush me këtë model fustani këmishë.


Veçoritë e produktit

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: Plaid
  • Lloji i jakës: Jakë këmishë
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com