Dalva Fustan Krem Fustan
Dalva Fustan Krem Fustan
Dalva Fustan Krem Fustan
Dalva Fustan Krem Fustan

desire

DALVA FUSTAN KREM

Çmimi €104,90 Çmimi pas zbritjes €52,90
Çmimi për copë  per 
49% Zbritje
Ju Kurseni €52
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave

Fustan i thurur nga materiali viskozë,ka jakë këmishe,i gjatë mbi gju,mëngë të gjata te palosshme,dhe me diazjnin me ngjyrat krem,portokalli,zezë dhe hiri.

Udhezuesi i Permasave - Size Guide