Deiter Fustan Bezhë 2706
Deiter Fustan Bezhë 2706
Deiter Fustan Bezhë 2706
Deiter Fustan Bezhë 2706

desire

Deiter Fustan Bezhë 2706

Çmimi €139,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
57% Zbritje
Ju Kurseni €80
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Deiter Fustan Bezhë 

Duke zbuluar harmoninë perfekte të ngjyrës bezhë dhe të zezës, fustani Deiter zë vendin e tij në gardërobën tuaj si një simbol i elegancës dhe delikatesës. Ky fustan byrynxhyk me qafë të lartë, i pasuruar me rripin e zi fisnik, ju ofron një pamje të jashtëzakonshme me detajin e tij transparent të mëngëve. Është vetëm çështje kohe para se të vizatoni një foto të përsosmërisë me stiletë të zeza elegante dhe një cantë të zezë lëkure!

Karakteristikat e produktit
 

  • Astari: 97% Poliester 3% Elastan
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Gjatësia e mëngës: ¾ Mëngët treçerekëshe
  • Modeli: Lule
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com