Denilson Fund Mint
Denilson Fund Mint
Denilson Fund Mint
Denilson Fund Mint

desire

Denilson Fund Mint

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Evokimi i një shpirti bohem, ky fund freskues mint maxi është themeli i përsosur për një veshje cool pa mundim. Me belin e lartë dhe përshtatjen e relaksuar, lëviz me çdo hap tuaj në një mënyrë tepër lajkatare. Sa i leht, aq edhe elegant, ky fund tregon një qasje të lirë ndaj veshjes, ndërsa u jep një aprovim ambienteve zyrtare!

Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide