Dias Xhaket Hiri Jakne
Dias Xhaket Hiri Jakne
Dias Xhaket Hiri Jakne
Dias Xhaket Hiri Jakne

desire

DIAS XHAKET HIRI

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €69,90
Çmimi për copë  per 
46% Zbritje
Ju Kurseni €60
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Xhaketë me material 100% pambuk,mëngë të gjata dhe bel të ngushtueshëm.
100% Pambuk
Udhezuesi i Permasave - Size Guide