Dorien Fustan Bezhë e Errët 2707
Dorien Fustan Bezhë e Errët 2707
Dorien Fustan Bezhë e Errët 2707
Dorien Fustan Bezhë e Errët 2707

desire

Dorien Fustan Bezhë e Errët 2707

Çmimi €144,90 Çmimi pas zbritjes €109,90
Çmimi për copë  per 
24% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Dorien Fustan Bezhë e Errët

Plaid nuk ka qenë kurrë me kaq stil: Thuaj përshëndetje elegancës setër-fustan me fustanin Dorien. E bërë nga pëlhura eko-miqësore, modeli i veshjes me jakë të butë për meshkuj është i përsosur për ato momente kur dëshironi të arrini një stil të fortë dhe mashkullor. Do ta doni harmoninë e butonave simetrik me rripin në të njëjtin model si fustani, dhe këtë fustan do ta merrni ndër pjesët tuaja të preferuara të gardërobës tuaj

  • Astari: 100% Poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë treçerekëshe
  • Modeli: Plaid
  • Lloji i mbylljes: Buttona
Materiali
  • 63% Poliestër
  • 34% Viskozë
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide