Dorien Pantallona Bezhë e Errët 1378
Dorien Pantallona Bezhë e Errët 1378
Dorien Pantallona Bezhë e Errët 1378
Dorien Pantallona Bezhë e Errët 1378
Dorien Pantallona Bezhë e Errët 1378

desire

Dorien Pantallona Bezhë e Errët 1378

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €40
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Dorien Pantallona Bezhë e Errët

Pantallonat Dorien, të cilat do të krijojnë mrekulli për ju me pëlhurën e tyre miqësore për mjedisin, sjellin një perspektivë krejt të re në plaid. Duke qenë dëshmitarë të vallëzimit unik të ngjyrës gri, të zezë dhe vizon, pantallonat  Dorien mbulojnë të gjitha papërsosmëritë në trupin tuaj me tiparin e tyre të belit të lartë dhe modelin e këmbës së tubit, duke ju lejuar të keni një pamje sikur të ishin qepur për ju.

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Modeli: Plaid
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton - Ngjitës
Materiali
  • 63% Poliestër
  • 34% Viskozë
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com