Eliane Fustan Lila
Eliane Fustan Lila
Eliane Fustan Lila
Eliane Fustan Lila
Eliane Fustan Lila
Eliane Fustan Lila

desire

Eliane Fustan Lila

Çmimi €104,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Eliane Fustan Lila

Kush mund t’i thotë jo magjepsjes së një fustani me lule? është koha të lulëzoni stilin tuaj veror me ustanin Eliane me detaje në qafë V dhe pëlhurë magjepsëse të hollë!

  • Astari 100% Viskozë
  • Gjatësia Deri Te Gjunjët
  • Mëngë 3/4
Materiali
  • 100% Polister
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide