Elmer Fustan I Bardhë
Elmer Fustan I Bardhë
Elmer Fustan I Bardhë
Elmer Fustan I Bardhë

desire

Elmer Fustan I Bardhë

Çmimi €89,90 Çmimi pas zbritjes €69,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Elmer Fustan I Bardhë

Përfaqësuesi numër një i stilit sportiv - chic, fustani Elmer ju lejon të tregoni hijeshinë tuaj në mënyrën më të mirë. Ju mund ta kombinoni me lehtësi këtë fustan të thjeshtë por të mrekullueshëm në përdorimin e përditshëm, dhe mund të krijoni një veshje perfekte brenda pak minutash pa u shqetësuar se çfarë të vishni.

  • Përshtatje e Rahatshme
  • Gjatësia Deri Te Gjunjët
  • Mëngë Të Lëshuar
Materiali
  • 70% Pambuk
  • 25% Poliestër
  • 5% Elastan

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide