Elmer Pantallona Të Bardhë
Elmer Pantallona Të Bardhë
Elmer Pantallona Të Bardhë
Elmer Pantallona Të Bardhë
Elmer Pantallona Të Bardhë
Elmer Pantallona Të Bardhë

desire

Elmer Pantallona Të Bardhë

Çmimi €72,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
24% Zbritje
Ju Kurseni €18
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Elmer Pantallona Të Bardhë

Njihuni me dizajnin komod, sportiv dhe elegant të tutave sportive Elmer. Me këto pantallona  të thurura, të cilat janë një nga pjesët e rralla të veshjeve sportive (veshje aktive), ju mund të krijoni një veshje të thjeshtë dhe sportive në verë. Duke premtuar komoditetin që dëshironi në shëtitjet dhe vrapimet tuaja, si dhe në aktivitetet sportive, pantallonat sportivë Elmer ju lejojnë të mbani bukurinë unike.

  • Normal Fit
  • Të gjatë deri te kyci këmbës
  • Prerje të drejtë
Materiali
  • 70% Pambuk
  • 25% Poliestër
  • 5% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide