Elmer Trenerka Pantallona Të Zeza
Elmer Trenerka Pantallona Të Zeza
Elmer Trenerka Pantallona Të Zeza
Elmer Trenerka Pantallona Të Zeza

desire

Elmer Trenerka Pantallona Të Zeza

Çmimi €59,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
41% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Një model për një vibe jashtë punës, këto pantallona trenerka me prerje të drejtë janë një element kryesor luksoz sportiv. Bërë nga një përzierje pambuku për një frymëmarrje dhe rehati, kjo palë e zezë janë shenja dalluese e angazhimit të Perspective për krijimin e produkteve të gjithanshme nga pëlhura më të mira. Të ngritura nga detajet delikate të prera përgjatë këmbës, këto pantallona trenerka janë ndeshja perfekte për bluzën tonë të zezë Elmer, ose bluzën tuaj  të preferuar.

 • Mes Belit
 • Bel Me Llastik
 • Regular Fit
 • Modelja është 177cm. Ka Veshë Masën 36
Materiali
 • 75% Pambuk
 • 20% Poliestër
 • 5% Elastanë

  Përkujdesi
  Larje Në Makinë Për Së Brendshmi , Përkujdes Sensitiv. Jo Pastrim Kimik. Hekuro Nga Për Brenda.
Tabela e masav

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com