Els Pallto Indigo & Camel 0418
Els Pallto Indigo & Camel 0418
Els Pallto Indigo & Camel 0418
Els Pallto Indigo & Camel 0418

desire

Els Pallto Indigo & Camel 0418

Çmimi €289,90 Çmimi pas zbritjes €179,90
Çmimi për copë  per 
37% Zbritje
Ju Kurseni €110
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Els Pallto Indigo & Camel

Nuk ka vend për të ftohtin këtë dimër me pallton Els! Palltoja Els, e cila do t'ju mbajë ngrohtë me pëlhurën e saj të kombinuar me lesh të cilësisë së lartë, i shton ngjyrë dizenjove të zakonshme të palltove me modelin e saj plaid. Duke mbajtur në të si një pikturë harmoninë e përsosur të ngjyrave blu, të bardhë dhe tokësore, kjo pallto leshi bëhet adresa numër një e rehatisë dhe elegancës me modelin e saj të rehatshëm dhe mbërthyesit.

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Modeli: Plaid
  • Lloji i mbylljes: Snaps
Materiali
  • 74% Poliestër
  • 13% Lesh
  • 13% Akrilik
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com