Emile Fustan Kaltër e Mbyllët 2715
Emile Fustan Kaltër e Mbyllët 2715
Emile Fustan Kaltër e Mbyllët 2715
Emile Fustan Kaltër e Mbyllët 2715

desire

Emile Fustan Kaltër e Mbyllët 2715

Çmimi €111,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
28% Zbritje
Ju Kurseni €32
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustan Emile I Kaltër E Mbyllët

Pikat polka nuk kanë qenë kurrë kaq me stil: A jeni gati të takoni veshjen e preferuar të sezonit Vjeshtë/Dimër? Ky model, i cili i jep një perspektivë krejt të re veshjes me gjatësi të mesme, krijon mrekulli me dekoltenë me gjoks të dyfishtë, ndërkohë që i shton feminitet dizajnit të saj me detaje të mëngës së dridhura. Fustani me pika polka Emile është gjithçka që ju nevojitet për një kombinim femëror dhe argëtues!


Veçoritë e produktit

  • Astari: 100% Viskozë
  • Modeli:Model normal
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia nën gjunjë
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e shkurtër
  • Dizajni: Pika polka
  • Lloji i jakës: Me gjoks të dyfishtë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 95% Poliestër
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com