Erlan Fustan I Bardhë
Erlan Fustan I Bardhë
Erlan Fustan I Bardhë
Erlan Fustan I Bardhë

desire

Erlan Fustan I Bardhë

Çmimi €104,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustan Erlan I Bardhë

Si mundet që një fustan të jetë kaq elegant dhe kaq komod në të njëjtën kohë? Njihuni me veshjen Erlan: Një fustan që ndërthur ngjyra të thjeshta dhe të përjetshme me detaje minimale dhe është një kandidate për të qenë ndër pjesët e preferuara të gardërobës tuaj!

  • Përshtatje e Rahatshme
  • Nën Gjuj
  • Mëngë Të Gjata
  • Mbyllje Me Butona
Materiali
  • 50% Pambuk
  • 46% Viskozë
  • 4% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com