Erlan Fustan I Bardhë & Kaltër
Erlan Fustan I Bardhë & Kaltër
Erlan Fustan I Bardhë & Kaltër
Erlan Fustan I Bardhë & Kaltër
Erlan Fustan I Bardhë & Kaltër

desire

Erlan Fustan I Bardhë & Kaltër

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €92,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €27
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Erlan Fustan I Bardhë & Kaltër

Risi, rebelim, elegancë ... Të gjitha dhe më shumë marrin jetë në modelin futurist të ustanit Erlan. Ky dizajn origjinal, duke kombinuar këmishën e bardhë në stilin e të dashurit me fundin e mbështjelljes, e bën veshjen Erlan një nga pjesët më elegant dhe pohuese të veshjet tuaja.

  • Përshtatje Normale
  • Gjatësia Mini
  • Mëngë Të Gjata
  • Mbyllje Me Buton
  • Patern Me Vija
Materiali
  • 50% Pambuk
  • 46% Viskozë
  • 4% Elastan

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide