Erlan Fustan I Zi
Erlan Fustan I Zi
Erlan Fustan I Zi

desire

Erlan Fustan I Zi

Çmimi €99,90 Çmimi pas zbritjes €76,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €23
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustan Erlan I Zi

Kush mund t’i thotë jo hijeshisë së një fustani të lirshëm dhe të rehatshëm? Me fustanin Erlan, ju mund të lëvizni lirshëm dhe të shijoni gamën maksimale të lëvizjes ndërsa vishni një fustan! Ju nuk do të hiqni dorë nga prerja e gjerë dhe e rehatshme e veshjes Erlan, do ta bëni atë veshnjen tuaj të preferuar të garderobës tuaj!

  • Përshtatje e Rahatshme
  • Mbi Gjunjë
  • Mëngë Të Mesme
  • Jakë Këmishe
  • Mbyllja me Butona
Materiali
  • 50% Pambukë
  • 46% Viskozë
  • 4% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide