Evy Fur Pallto Gjelbër 0051
Evy Fur Pallto Gjelbër 0051
Evy Fur Pallto Gjelbër 0051
Evy Fur Pallto Gjelbër 0051
Evy Fur Pallto Gjelbër 0051

desire

Evy Fur Pallto Gjelbër 0051

Çmimi €299,90
Çmimi për copë  per 
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Evy Fur Pallto Gjelbër

Bëhuni gati të tregoni dallimin tuaj me pallton Evy me jakën e gjerë dhe stilin e lezetshëm! Mund ta përdorni këtë gëzof pelushi me mbërthyes përpara në stile të ndryshme duke e kombinuar me xhinse ose pantallona pëlhure në muajt e ftohtë të dimrit ose vjeshtës. Gjithashtu, lini vend në këndin më të bukur të dollapit tuaj për këtë pallto leshi me xhepa në të dyja anët!

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 97% Poliester 3% Elastan
  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i mbylljes: Kapëse
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com