Filips Bluzë E Zezë 2572
Filips Bluzë E Zezë 2572
Filips Bluzë E Zezë 2572
Filips Bluzë E Zezë 2572

desire

Filips Bluzë E Zezë 2572

Çmimi €52,90 Çmimi pas zbritjes €14,90
Çmimi për copë  per 
71% Zbritje
Ju Kurseni €38
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Filips Bluzë E Zezë

Çojeni lart sharmin crop top me bluzën Filips. Crop Topi Filips, i cili do t'ju bëjë mrekulli me detajet e tij rebele me zinxhir lëkure, ju ndihmon të shfaqni një qëndrim të sigurt dhe minimalist me ngjyrën e tij të zezë të përjetshme. Ju do ta mbani këtë bluzë pa mëngë , e cila do të krijojë një kombinim perfekt me xhinset e zeza të ngushta me bel të lartë, në cep të garderobës tuaj si një model të përhershëm.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Skinny Fit
  • Madhësia e modelit: Madhësia e të korrave
  • Lloji i krahut: Krahu zero
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 97% Poliestër
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com