Filips Pantallona Tights Të Zeza 0069
Filips Pantallona Tights Të Zeza 0069
Filips Pantallona Tights Të Zeza 0069
Filips Pantallona Tights Të Zeza 0069

desire

Filips Pantallona Tights Të Zeza 0069

Çmimi €56,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
38% Zbritje
Ju Kurseni €22
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Filips Pantallona Tights Të Zeza

Ata që janë në kërkim të një gete klasike dhe të përjetshme do të gjejnë shumë më tepër se çfarë kërkojnë në modelin e getave Filips. Duke premtuar një përdorim afatgjatë me pëlhurën e saj të cilësisë së lartë, getat e zeza Filips po bëhen gati të jenë shoqëruesi juaj më i mirë si në sport ashtu edhe në rutinën e përditshme falë veçorisë së rikuperimit. Produkti, i cili mbulon të metat në zonën e belit me veçorinë e tij të lartë të belit, është një nga të domosdoshmet e sezonit.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Skinny Fit
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Lloji i këmbës: Këmbë e hollë
Materiali
  • 97% Poliestër
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com