Frans Bluzë e Verdhë 2556
Frans Bluzë e Verdhë 2556
Frans Bluzë e Verdhë 2556
Frans Bluzë e Verdhë 2556

desire

Frans Bluzë e Verdhë 2556

Çmimi €64,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
38% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Frans Bluzë e Verdhë

Bluza Frans është një alternativë e shkëlqyer për ata që nuk mund të heqin dorë nga dizajnet e jashtëzakonshme! Ndërsa detajet e mbushura të shpatullave i japin bluzës një pamje retro, veshja e lëshaur e bluzës e bën atë të përdorshme në ansamble sportive-elegante, si dhe në kombinime zyrtare. Ngjyra tërheqëse vjen së bashku me jakën gjysmë të ngritur për të krijuar këtë model madhështorë,  ju vetëm duhet ta kombinoni me pantallonat tuaja të preferuara me prerje karrotë!

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Lloji i mëngës: Me bel
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com