Frans Bluzë e Verdhë 2579
Frans Bluzë e Verdhë 2579
Frans Bluzë e Verdhë 2579
Frans Bluzë e Verdhë 2579

desire

Frans Bluzë e Verdhë 2579

Çmimi €74,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
46% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Frans Bluzë e Verdhë

Eleganca, fisnikëria dhe cilësia: Të gjitha ato dhe më shumë vijnë në jetë në modelin e bluzës Frans dhe bëhen përfaqësuesi i elegancës. Kjo bluzë tërheqëse me gjatësi "crop", me gjoks të dyfishtë paraqet një qëndrim femëror me pëlhurën e saj të rrjedhshme dhe strukturën delikate të mëngës. Ju mund të merrni një pamje madhështore duke kombinuar modelin e bluzës Frans me fundin Frans të së njëjtës kapsul.

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Me gjoks të dyfishtë
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com