Frans Fund Terrakote 0965
Frans Fund Terrakote 0965
Frans Fund Terrakote 0965
Frans Fund Terrakote 0965

desire

Frans Fund Terrakote 0965

Çmimi €74,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
53% Zbritje
Ju Kurseni €40
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Frans Fund Terrakote

Fundi Frans me mbyllje me zinxhir të fshehur në pjesën e pasme magjeps ata që e shohin me pëlhurën e tij shkëlqyese dhe stilin e thjeshtë. Ju mund ta kombinoni këtë produkt, i cili mund të jetë i domosdoshëm për kombinime sportive dhe me stil, me çizme me takë të lartë, stileto ose sandale të ngjyrave që përputhen. Ky skaj midi i ndezur po pret të hyjë në dollapin tuaj me belin e tij të lartë, përshtatje të rregullt dhe cilësi të plotë viskoze.

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com