Frans Pantallona Terrakote 1382
Frans Pantallona Terrakote 1382
Frans Pantallona Terrakote 1382
Frans Pantallona Terrakote 1382
Frans Pantallona Terrakote 1382

desire

Frans Pantallona Terrakote 1382

Çmimi €84,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
53% Zbritje
Ju Kurseni €45
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Frans Pantallona Terrakote

Nëse doni të kaloni një ditë të rehatshme dhe nuk doni të bëni kompromis me elegancën tuaj ndërsa e bëni këtë, pantallonat Frans janë vetëm për ju. Duke premtuar rehati maksimale gjatë përdorimit me pëlhurën e tyre të viskozës, pantallonat Frans ofrojnë një pamje formale në zonën e ijëve dhe belit me belin e tyre të lartë. Me këtë model me këmbë të gjera dhe fit të rehatshëm, ju mund të shprehni elegancën tuaj sportive në çdo mjedis.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton - Ngjitës
  • Lloji i këmbës: Këmbë e gjerë
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com