Franz Bluzë E Bardhë
Franz Bluzë E Bardhë
Franz Bluzë E Bardhë
Franz Bluzë E Bardhë

desire

Franz Bluzë E Bardhë

Çmimi €34,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
14% Zbritje
Ju Kurseni €5
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Franz Bluzë E Bardhë

Kombinimi i pastërtisë së bardhë dhe butësisë së pëlhurës së pambukut në një vend, bluza Franz është e preferuara e dashamirëve të rehatisë. E dizenjuar si pa mëngë, kjo bluzë pambuku duket me stil me gjatësinë standarde dhe dekoltenë e çiklizmit. Bluzën Franz mund ta përdorni edhe me hije, edhe me stil, në raste të ndryshme ditën dhe natën me produkte të ndryshme të veshjeve të poshtme si xhinse apo pantallona prej pëlhure.

  • Pershtatje e Rahatshme
  • Bluzë Crop Top
  • Pa Mëngë
Materiali
  • 100% Pambuk

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide