Fustan Zezë & Bardhë Fustan
Fustan Zezë & Bardhë Fustan
Fustan Zezë & Bardhë Fustan
Fustan Zezë & Bardhë Fustan

desire

FUSTAN ZEZË & BARDHË

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €64,90
Çmimi për copë  per 
40% Zbritje
Ju Kurseni €45
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Fustan me mëngë të shkurta,lidhëse tek beli dhe jakë V.
100% Viskozë
Fibrat e viskozës janë bërë nga pulpë druri, për të cilën arsye materiali është quajtur "mëndafshi prej druri".
Në të vërtetë, nga ndjesi të prekshme, viskozë shumë shpesh i ngjan një pëlhure natyrale të lëmuar të lehtë
Udhezuesi i Permasave - Size Guide