Gary Bluzë Hiri
Gary Bluzë Hiri
Gary Bluzë Hiri
Gary Bluzë Hiri

desire

Gary Bluzë Hiri

Çmimi €39,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €10
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Gary Bluzë Hiri

Bluza Gary nga seria Perspective Activewear zë vendin në veshjet tuaja për t’i bërë orët sportive më me stil me modelin e saj modern. Detajet e këndshme të mbledhjes në bel, gjatësia që përfundon në nivelin e belit dhe modeli i saj bashkëkohor janë vetëm disa nga tiparet që e bëjnë unike bluzën Gary. Varet nga ju që t'i bëni sesionet tuaja të stërvitjes më të këndshme me këtë kulturë të re të brezit të ri.

  • Slim Fit
  • Crop Top
  • Pa mëngë
  • Jakë rreth
Materiali
  • 75% Pambuk
  • 20% Poliestër
  • 5% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide