Gary Pantallona Hiri
Gary Pantallona Hiri
Gary Pantallona Hiri
Gary Pantallona Hiri
Gary Pantallona Hiri

desire

Gary Pantallona Hiri

Çmimi €64,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Gary Pantallona Hiri

Kombinimet e rastësishme bëhen elegant me tutat Gary. Për më tepër, pëlhura e ndritshme e produktit, e kombinuar me butësinë e pambukut, i shton rehati kësaj elegance. Ju mund të përdorni këto pantallona me shumë stile, ku estetika takohet lehtë, me veshje të ndryshme dhe bluza "Crop Top" të ndryshme. Në fakt, nëse ju pëlqen të vishni një set me veshje sportive, ju mund të kombinoni me bluzën Gary. Pantallonat e veshjeve sportive Gary kanë elastikë të trashë dhe fleksibël në mëngë. Këto pantallona sportive në fund të kyçit të këmbës përshtaten në mënyrë të përsosur me atlete me thembra të larta! Shiritat elastikë të rregullueshëm në bel janë ideale për ngushtimin dhe çlodhjen e belit.

  • Normal Fit
  • Të gjatë deri te kyci këmbës
  • Elastik te beli
Materiali
  • 75% Pambuk
  • 20% Poliestër
  • 5% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide