Gino Bluzë E Zezë 0120
Gino Bluzë E Zezë 0120
Gino Bluzë E Zezë 0120
Gino Bluzë E Zezë 0120
Gino Bluzë E Zezë 0120

desire

Gino Bluzë E Zezë 0120

Çmimi €76,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €17
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Gino Bluzë E Zezë

Bluza Gino, e domosdoshme për stilet origjinale, vjen për të bashkuar rehatinë dhe estetikën. Ju mund ta plotësoni këtë pulovër me detaje në mëngë, e cila është e animuar me copa rrjetë në të dyja anët, me pantallona tuta Gino të të njëjtit stil, ose me funde të tjera me ngjyra të përshtatshme. Me gjatësinë standarde, mëngët e gjata dhe stilin origjinal, bluza Gino ju pret këtu.

Karakteristikat e produktit
 

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 65% Poliestër
  • 30% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide