Gino Pantallona Të Zi 0085
Gino Pantallona Të Zi 0085
Gino Pantallona Të Zi 0085
Gino Pantallona Të Zi 0085

desire

Gino Pantallona Të Zi 0085

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Gino Bluzë E Zezë

Një shëtitje e qetë e së dielës, një takim miqësor për mëngjes me miqtë apo një ditë dembele në shtëpi… Pantallonat tuta Gino janë një model shpëtimtar që do t'ju shoqërojë në çdo ambient! Ju mund të përdorni pantallonat Gino me këmbë gome, të cilat do t'ju përshtaten në mënyrë të përkryer me modelin e tyre normal dhe do t'ju ofrojnë rehati maksimale, së bashku me një xhup ose pallto të së njëjtës seri.

Karakteristikat e produktit
 

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Lloji i këmbës: Këmbë elastike
Materiali
  • 65% Poliestër
  • 30% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide