Guido Bluzë Indigo 0124
Guido Bluzë Indigo 0124
Guido Bluzë Indigo 0124
Guido Bluzë Indigo 0124

desire

Guido Bluzë Indigo 0124

Çmimi €76,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €17
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Guido Bluzë Indigo

Bluza e kostumit Guido, i cili do t'ju bëjë mrekulli me pëlhurën e tij miqësore me mjedisin, zë vendin e tij ndër pjesët e preferuara të garderobës tuaj me dizajnin e tij elegant dhe komod. Duke i shtuar elegancë xhupit të vjetër me jakën e këmishës, bluza Guido krijon mrekulli me linjat e saj të mprehta.

Karakteristikat e produktit
 

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
Materiali
  • 75% Poliestër
  • 20% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide