Guido Pantallona Indigo 0089
Guido Pantallona Indigo 0089
Guido Pantallona Indigo 0089
Guido Pantallona Indigo 0089

desire

Guido Pantallona Indigo 0089

Çmimi €66,90 Çmimi pas zbritjes €52,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €14
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Guido Pantallona Indigo

Në sport, në shtëpi apo në punë: xhupët Guido janë tashmë një shpëtimtar në gardërobën tuaj këtë vjeshtë & dimër. Sytë ambicioz të mbushur me pantallona sportive me ngjyra të veçanta, detaje të belit të grisura, trupi i rehatshëm dhe që nuk vdes kurrë është i mbështjellë në një copë që nuk dëshironi ta hiqni me pëlhurën e cilësisë së lartë miqësore me mjedisin.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Lloji i këmbës: Këmbë elastike
Materiali
  • 75% Poliestër
  • 20% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide