Guido Sport Fustan i Zi 0041
Guido Sport Fustan i Zi 0041
Guido Sport Fustan i Zi 0041
Guido Sport Fustan i Zi 0041
Guido Sport Fustan i Zi 0041

desire

Guido Sport Fustan i Zi 0041

Çmimi €149,90 Çmimi pas zbritjes €74,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €75
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Guido Sport Fustan i Zi

Nëse nuk mund të heqësh dorë nga modelet e fustaneve të lirshme dhe "oversize", bëhu gati të biesh në dashuri me modelin fustanit të thurur Guido. Ky model, ku detajet e jakës së këmishës kombinohen në mënyrë perfekte me stilin sportiv, krijon një alternativë ideale për ditët e rehatshme të zyrës me pjesen poshtme të prerë në mënyrë asimetrike dhe përshtatjen e lirshme. Pëlhura eko-miqësore vjen së bashku me pambukun cilësor për të krijuar një kombinim "trendy".

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjurit
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë këmishë
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 75% Poliestër
  • 20% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com