Guido Sport Fustan Mint 0040
Guido Sport Fustan Mint 0040
Guido Sport Fustan Mint 0040
Guido Sport Fustan Mint 0040

desire

Guido Sport Fustan Mint 0040

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €69,90
Çmimi për copë  per 
41% Zbritje
Ju Kurseni €50
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Guido Sport Fustan Mint

Veshjet nuk duhet të jenë gjithmonë femërore, apo jo? Falë fustanit  Guido, ju mund ta përshtatni komoditetin e fustanit me stilin tuaj sportiv. Fustani sportiv Guido, i cili ju shkëlqen me pëlhurën e tij miqësore me mjedisin dhe me cilësi të lartë, ju lejon të krijoni një kombinim në modë duke balancuar detajet transparente të palosura në fund me dizajnin e thjeshtë të xhupit në pjesën e sipërme.

Karakteristikat e produktit
 

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jaka Crew
Materiali
  • 75% Poliestër
  • 20% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com